Zváranie, zváračské práce – IPC Mont s.r.o.

Profil firmy

IPC Mont s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť v oblasti strojárskej výroby. Firma vznikla ako súkromná spoločnosť v roku 2007, zápisom do OR Okresného súdu v Banskej Bystrici, oddiel: Sro., vložka č. 13961/S, IČO 43 851 487.

Hlavnou náplňou firmy IPC Mont s.r.o. sú zváračské práce. Zvárame rôzne druhy strojárskych výrobkov podľa zadanej technickej dokumentácie. Na úpravu a spracovanie výkresovej dokumentácie používame software Autocad 2000. Zváracie metódy, ktoré používame sú TIG, MIG.

Výrobky vyrábame pre automobilový, chemický, stavebný priemysel.

Prioritou našej firmy je dôraz na kvalitu vyrábaných výrobkov a zabezpečenie maximálnej spokojnosti našich zákazníkov. Všetci zamestnanci firmy sú odborníci v danej oblasti, čo sa odráža na výsledkoch našej doterajšej práce.

Kvalita našich výrobkov, plnenie dodacích termínov, prijateľné ceny, zohľadnenie špecifických požiadaviek zákazníkov zabezpečili dobré výsledky firmy nielen na domácom trhu, ale umožnili vstúpiť aj na zahraničný trh. Keďže maximálna spokojnosť našich zákazníkov je jednou z priorít firmy, vieme zabezpečiť výrobu a realizáciu aj veľkých projektov či už priamo v našej firme alebo aj pomocou kooperácie.

 

Rýchly kontakt

Telefón - technológ/konštruktér:
+421 (0)902 315 566

Telefón - konateľ:
+421 (0)918 451 518

Mail:
istokovic@ipcmont.sk

Zváranie rôzneho druhu strojárskych výrobkov